Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Sales Manager

MIXMANN
dolnośląskie, Toruń
praca stacjonarna
6051 dni temu

Ogłoszenie numer: 41895, z dnia 2008-03-25

MIXMANN

MIXMANN to wyłączny przedstawiciel na teren Polski firmy DROMONT S.p.A. – producenta przemysłowych systemów dozujących i mieszających mających zastosowanie w branży budowlanej, chemicznej, kosmetycznej i laboratoriach. W swej ofercie posiadamy również automaty dozujące i mieszalniki dla detalicznych i hurtowych punktów dystrybucyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i doradcze w zakresie produkcji i konfekcjonowania produktów płynnych.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Toruń

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej, realizację planów sprzedaży na terenie kraju i Europy Środkowo-Wschodniej, pozyskiwanie klientów, kreowanie wizerunku firmy w kraju i zagranicą, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, opracowywanie ofert marketingowych i negocjacje handlowe, badania i rozwój rynków.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w handlu, najlepiej w branży budowlanej
  • znajomość technik sprzedaży, umiejętność opracowania i wdrożenia strategii marketingowej
  • znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność, samodzielność
  • Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w środowisku międzynarodowym
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników sprzedaży
  • elastyczne warunki współpracy.