Zobacz więcej ofert pracy

Sales Manager

POLNORD S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6008 dni temu

Ogłoszenie numer: 40788, z dnia 2008-03-03

POLNORD SA jest prężnie prosperującym, nowoczesnym i przyjaznym deweloperem z międzynarodowym doświadczeniem, dla której satysfakcja Klienta jest najważniejsza. W związku z dynamicznym rozwojem działalności deweloperskiej poszukujemy do pracy w Biurze w Warszawie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Zarządzanie działem sprzedaży inwestycji mieszkaniowych - Opracowanie planów, budżetu oraz strategii sprzedaży oraz kontrola ich realizacji - Stały monitoring oraz analiza lokalnego rynku nieruchomości - Koordynacja pracy zespołu (4-10 osób) - Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Wymagania

- Jedno-dwu letniego doświadczenia w sprzedaży w branżach: deweloperskiej, FMCG, OTC - Wysokie umiejętności motywowania sprzedawców - Wykształcenie wyższe - Biegła znajomość MS Office oraz narzędzi internetowych - Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów - Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole - Sumienność i dokładność w działaniu - Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- Możliwość rozwoju kariery w prężnie rozwijającej się firmie - Atrakcyjne wynagrodzenie Podnoszenie kwalifikacji poprzez systematyczne szkolenia