Zobacz więcej ofert pracy

Sales Manager

POLUSA Sp. z o.o.
Wrocław, Warszawa lub Wrocław
praca stacjonarna
6467 dni temu

Ogłoszenie numer: 23952, z dnia 2006-11-01

I-Dotcom jest liderem w projektowaniu sklepow internetowych i-Shark oraz oprogramowania e-commerce dla firm w Polsce i w USA.

Miejsce pracy: Wrocław, Warszawa lub Wrocław

Nr Ref.: SM-1

Opis stanowiska

Sales Manager jest odpowiedzialny za caly proces sprzedazy oprogramowania i-Shark sluzacego doo prowadzenia handlu w internecie. Do dzialan Sales Managera nalezy pozystkiwanie kontaktow, przedstawianie oferty, negocjacje cenowe, przygotowanie umowy i prowadzenie kontaktow z klientem po podpisaniu kontraktu.

Wymagania

Doswiadczenie w handlu w branzy informatycznej Doskonale cechy interpersonalne i umiejetnosc negocjacji Znajomosc technik sprzedazy i marketingu internetowego Umiejetnosci kierownicze Biegle poslugiwanie sie komputerem i internetem Umiejetnosc prowadazenia prezentacji

Oferujemy

Ciekawa praca w dynamicznie rozwijajacej sie firmie Atrakcyjne wynagrodzenie stale i prowizja od sprzedazy Mozliwosc podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolen