Zobacz więcej ofert pracy

SALES MANAGER

AVASCO INDUSTRIES N.V.
Elbląg
praca stacjonarna
4997 dni temu

Ogłoszenie numer: 125541, z dnia 2010-12-10

Belgijska firma AVASCO INDUSTRIES N.V. wchodząca dynamicznie na rynek polski poszukuje kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy: Elbląg

Nr Ref.: SM/2010/1

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • identyfikacja kluczowych i potencjalnych Klientów;
  • tworzenie i realizacja planu sprzedażowego;
  • monitorowanie rynku i elastyczne dostosowywanie oferty produktowej Firmy;
  • dbałość o pozytywny wizerunek i pozycję Firmy;
  • kontrola realizacji celów sprzedażowych;
  • przestrzeganie procedur i zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

Wymagania

Od kandydatów wymaga się m.in.:

  • 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży z dużymi sieciami handlowymi – typu: markety budowlane, wyposażenia wnętrz magazynów, sklepów itp.;
  • umiejętności łączenia kanałów komunikacji bezpośredniej z sieciową w różnych segmentach rynku;
  • dobrej znajomości i rozumienia dynamiki rynku polskiego;
  • gotowości do odbywania podróży służbowych;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • biegłej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • samochód służbowy;
  • możliwości rozwoju w ramach struktury Firmy.