Zobacz więcej ofert pracy

Sales Manager

POLMED S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4976 dni temu

Ogłoszenie numer: 124435, z dnia 2010-11-30

POLMED S.A.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • konsekwentną realizację polityki firmy w zakresie poszerzania rynku usługi opieki medycznej,
  • samodzielną realizację zadań związanych z budowaniem bazy nowych klientów i ich aktywnym pozyskiwaniem dla sieci placówek medycznych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • stałe monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach i ich potrzebach w zakresie oferowanych usług.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży usług (mile widziane doświadczenie w sprzedaży opieki medycznej)
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i zawieraniu umów handlowych
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku firm i instytucji
  • profesjonalizm w działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi klienta
  • udokumentowane wyniki sprzedaży
  • samodzielność, kreatywność, operatywność,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • orientacja na sukces
  • umiejętność obsługi komputera (Windows, Ms Office, Internet)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia (umowa o pracę + dodatkowy system motywacyjny)
  • stabilność zatrudnienia
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
  • system szkoleń, pełne przygotowanie produktowe
  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

Poznaj

POLMED S.A.

POLMED S.A. to operator prywatnej opieki medycznej, zapewniający kompleksową opiekę medyczną dla firm, instytucji  i pacjentów indywidualnych już od 1999 r.

Firmy wspieramy  kompleksowym zarządzaniem medycyny pracy, szczepieniami i akcjami profilaktycznymi (w tym testy, szczepienia i diagnostyka powikłań COVID-19).

Klientom indywidualnym oferujemy prywatne pakiety opieki medycznej, badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz jednorazowe konsultacje lekarzy różnych specjalizacji.

Nowoczesne Centra Medyczne POLMED zlokalizowane są w największych miastach Polski: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Olsztyn, Poznań, Sosnowiec, Starogard Gdański, Tczew, Warszawa, Wrocław.

Dodatkowo firma współpracuje z ponad 3000 Partnerami Medycznymi na terenie całego kraju. Obsługę Pacjentów w całym kraju wspiera zespół konsultantów telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta oraz nowoczesny system informatyczny.

Od 2021 roku do  POLMED dołączył  Szpital Rehabilitacyjny JANTAR oraz sieć przychodni diagnostyki obrazowej.