Zobacz więcej ofert pracy

Sales Manager

Riset
Gdańsk
praca stacjonarna
5190 dni temu

Ogłoszenie numer: 100616, z dnia 2010-05-31

Riset

Przedstawiciel wiodących koncernów światowych, dostawca urządzeń i nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biur, rozwiązań interaktywnych dla edukacji oraz systemów "after printing" dla poligrafii. RiSET posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie handlowe i serwisowe na polskim rynku. Zajmuje się importem i dystrybucją urządzeń elektronicznych o wysokim zaawansowaniu technologicznym oraz rozwiązań informatycznych opartych na tych urządzeniach.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Sales Manager odpowiedzialna będzie za:
  • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie istniejących kontaktów handlowych na podległym rynku
  • Negocjowanie umów handlowych
  • Realizacja założeń planu sprzedaży na podległym rynku
  • Monitorowanie rozwoju rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Dobre umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • Samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność
  • Silna motywacja do pracy i orientacja na cel
  • Zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • Znajomość pakietu Office, prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie z ponad dwudziestoletnią tradycją na polskim rynku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami, rozwiązaniami technicznymi i informatycznymi
  • Atrakcyjny system pracy, progresywne wynagrodzenie stałe i premiowe adekwatne do efektów pracy
  • Pakiet szkoleń miękkich i twardych
  • Możliwość samochodu służbowego oraz inne bonusy wynikające z systemu motywacyjnego