Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sales Executive B2B

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4151 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Rozwój portfela klientów w wybranym sektorze rynku
  • Udział w prowadzonych przez firmę projektach z zakresu polityki personalnej
  • Aktywne poszukiwanie i budowanie relacji z kandydatami
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych z zastosowaniem najwyższych standardów jakości

Poszukujemy osób, które są zainteresowane aktywną sprzedażą, w związku z tym oczekujemy silnego nastawienia na wynik, umiejętności budowania relacji interpersonalnych, doświadczenia w sprzedaży B2B popartego sukcesami.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego, dobrej znajomości języka angielskiego lub innego języka obcego. Istotne są dla nas: duża samodzielność, umiejętność planowania pracy i motywacja do działania.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie o uznanej pozycji na rynku z wysokimi standardami pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Elastyczne formy zatrudnienia
Z góry dziękując za CV zastrzegamy prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o załączenie w aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia pochodzących od klientów firmy HRK, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). W celu realizacji procesu rekrutacji moje dane osobowe (za moją osobną zgodą) będą przekazywane potencjalnym pracodawcom. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.