Najnowsze oferty pracy

  • Sales Executive Air&Ocean

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    21 godz.
    WHAT ARE YOU GOING TO DO? Professional selling and care of new and existing customers Strategically develop the business by expanding customer relationships and acquiring profitable new business Negotiate contracts‘ terms and conditions Monitor market and competition Active work in the CRM system...
Zobacz więcej ofert pracy

Sales Executive B2B

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4152 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Rozwój portfela klientów w wybranym sektorze rynku
  • Udział w prowadzonych przez firmę projektach z zakresu polityki personalnej
  • Aktywne poszukiwanie i budowanie relacji z kandydatami
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych z zastosowaniem najwyższych standardów jakości

Poszukujemy osób, które są zainteresowane aktywną sprzedażą, w związku z tym oczekujemy silnego nastawienia na wynik, umiejętności budowania relacji interpersonalnych, doświadczenia w sprzedaży B2B popartego sukcesami.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego, dobrej znajomości języka angielskiego lub innego języka obcego. Istotne są dla nas: duża samodzielność, umiejętność planowania pracy i motywacja do działania.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie o uznanej pozycji na rynku z wysokimi standardami pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Elastyczne formy zatrudnienia
Z góry dziękując za CV zastrzegamy prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o załączenie w aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia pochodzących od klientów firmy HRK, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). W celu realizacji procesu rekrutacji moje dane osobowe (za moją osobną zgodą) będą przekazywane potencjalnym pracodawcom. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.