Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Sales Department Manager

Logart Personnel Consulting
Poznań
praca stacjonarna
4487 dni temu

Naszym klientem jest renomowana, międzynarodowa firma, działająca w obszarze promocji i reklamy. Zakres usług firmy obejmuje m.in: sprzedaż powierzchni reklamowych, organizację imprez promocyjnych i integracyjnych, organizację kampanii medialnych, pośrednictwo w zakresie sponsoringu. Aktualnie, w związku z planowanym rozwojem, na zlecenie tej firmy poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

Zatrudniona osoba będzie kierować kilkunastoosobowym zespołem Działu Sprzedaży, w skład którego wchodzą 4 komórki odpowiedzialne za sprzedaż określonych usług.

Ponadto, zakres obowiązków będzie obejmował:

  • prowadzenie akcji marketingowych
  • sprzedaż oraz organizację eventów
  • pozyskiwanie sponsorów i partnerów biznesowych oraz opiekę nad nimi
  • sprzedaż powierzchni konferencyjnych na szkolenia, konferencje i inne imprezy.
  • projektowanie i wdrażanie koncepcji budowania prestiżu oraz wartości dodanej dla klienta

Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w działach sprzedaży B2B, najchętniej w sprzedaży do dużych firm
  • Dobra znajomość lokalnego rynku biznesowego
  • Co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie
  • Samodzielność, kreatywność
Oferujemy:

  • Fascynującą pracę w znanej, renomowanej organizacji, będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.