Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sales / Account Manager

Airport Hotel
Warszawa
praca stacjonarna
5035 dni temu

Ogłoszenie numer: 119252, z dnia 2010-11-02

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • budowanie kontaktów biznesowych z nowymi klientami
  • sprzedaż usług firmy
  • prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych
  • utrzymywanie pozytywnych kontaktów z dotychczasowymi klientami

Wymagania

  • konieczne minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży w branży hotelarskiej lub turystycznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • konsekwencja w dążeniu w realizacji określonych celów oraz umiejętność negocjacji
  • realizacja planu sprzedaży
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • silna motywacja, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji i planowania własnego czasu pracy, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • przyjemną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole
  • rozszerzoną opiekę medyczną
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • prowizję uzależnioną od wyników sprzedaży