Praca Trener Pyskowice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Trener śląskie najnowsze oferty pracy

  • Trener Personalny

    Medicover Fitness & Gym   Katowice, ul. Wrocławska 54    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Forma zatrudnienia: umowa zlecenie w pełnym wymiarze godzin; Wymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony przynajmniej jeden kurs instruktora ćwiczeń siłowych lub trenera personalnego; zaświadczenie o niekaralności; Tryb pracy: dostosowany do Twoich potrzeb; Rozpocznij...
  • Trener Biznesu

    Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego   Katowice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    1 dni
    Zakres obowiązków: przeprowadzanie szkoleń online i stacjonarnych dla firm z zakresu kompetencji miękkich (tj. radzenie sobie ze stresem, profilaktyka syndromu wypalenia zawodowego, wzmacnianie asertywności itp.); przeprowadzanie webinarów dla firm z zakresu zdrowia psychicznego;...