Praca.pl Praca
technik instalator

Praca technik instalator

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 13

  • Technik kontenerów

    STRABAG BMTI Sp. z o.o.   Kowale    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania Montaż zapleczy kontenerowych; Serwisy / naprawy kontenerów budowlanych;
  • Technik Instalacji i Serwisu Urządzeń GPS

    widziszwszystko sp. z.o.o   Gorzów Wielkopolski    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twoje zadania: Montaż urządzeń GPS, sond paliwa i czujników; Integracja systemów jak tachografy czy transmitery; Opracowanie dokumentacji technicznej dla serwisu; Budowanie dobrych relacji z klientami i zespołami w firmie; Diagnoza i rozwiązywanie problemów technicznych; Konfiguracja...
  • Serwisant - Monter Elementów Reklamowych

    Willson & Brown Sp. z o.o.   Warszawa, Włochy    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zadania: Naprawy serwisowe – na terenie Polski i krajów UE; Rozwiązywanie problemów technicznych; Diagnostyka usterek;
  • NOWREM GROUP Daniel Łata sp.k.   dziś wygasa
    10 dni
    Wynagrodzenie do negocjacji – adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności. Zakres obowiązków: Montaż i serwis instalacji HVAC, wodno-kanalizacyjnych i c.o. Wykonywanie i renowacja istniejących instalacji sanitarnych i HVAC. Utrzymanie i konserwacja urządzeń oraz instalacji.
    15 dni
    Wynagrodzenie do negocjacji – adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności. Zakres obowiązków: montaż instalacji: klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, montaż instalacji: wodnych, kanalizacyjnych i c.o., serwisowanie urządzeń: klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,...
  • Technik-monter

    Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu   Wrocław    praca stacjonarna
    2 dni

    2 dni
  • Technik instalator

    Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu   Zabrze    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    14 dni
  • Technik - instalator (staż)

    14 dni

Oferty urzędu pracy