Praca.pl Praca Śląskie
Specjalista UX

Praca Specjalista UX śląskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Senior Product Manager

    Vetlab Sp. z o.o.   śląskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Wrocław
    starszy specjalista (senior) / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki Senior Product Managera: Zrozumienie klienta: Przeprowadzanie wywiadów z użytkownikami, analiza ich potrzeb i oczekiwań. Specyfikacje produktu: Przekładanie potrzeb na konkretne wymagania i prototypy, priorytetyzacja zadań. Współpraca z zespołami: Praca z zespołem programistów,...
  • Product Manager

    Praca.pl   śląskie    praca mobilna
    starszy specjalista (senior) / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Rozmowy z użytkownikami, analiza ich potrzeb. Przekładanie potrzeb na wymagania i tworzenie prototypów. Praca z zespołem programistów, weterynarzami i kadrami zarządzającymi. Nadzór nad wdrażaniem produktu. Przekazywanie informacji o nowościach wewnętrznie i na zewnątrz firmy.