Praca.pl Praca
specjalista specjalistka ds zobowiazan

Praca specjalista specjalistka ds zobowiazan

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Pracownik ds. ewidencji księgowej zobowiązań inwestycyjnych

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, księgowanie zakupów i robót inwestycyjnych w systemie SAP, księgowanie rozrachunków inwestycyjnych, uzgadnianie rejestru VAT dotyczącego zakupu inwestycyjnego, wycena walutowa rozrachunków...
  • Specjalista ds. Systemów ERP z Doświadczeniem w Finansach (Microsoft SQL Server)

    Asseco Business Solutions S.A.   Kraków    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Twoje zadania: Analizowanie potrzeb klientów i dostosowywanie systemu Softlab ERP; Rozwijanie i adaptowanie funkcji systemu ERP używającego Microsoft SQL Server; Projektowanie i zmienianie raportów; Zarządzanie dokumentacją projektową; Obsługa i szkolenie użytkowników systemu, wprowadzanie ulepszeń;
  • Specjalista ds. rozliczeń

    Schenker sp z o.o.   Warszawa, Warsaw, Masovia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres zadań: Przygotowywanie raportów dla dedykowanych klientów strategicznych, sprawdzanie poprawności danych w przygotowywanych raportach; Przygotowanie i prowadzenie codziennych/cotygodniowych telekonferencji z klientami DB Schenker; Współpraca z innymi zespołami poprzez: -zgłaszanie i...
  • Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckimi

    ER Group   Poznań    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   9 500 - 10 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    7 dni
    Przyszły zakres obowiązków: Wsparcie użytkowników w zakresie procesów "source to pay" poprzez system zgłoszeń SAP/Ariba; Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń dotyczących bieżących problemów z systemami zakupowymi i płatnościami; Wykonywanie oceny zgłoszeń i problemów, kierowanie ich...