Praca.pl Praca
specjalista specjalistka ds spedycji miedzynarodowej i krajowej

Praca specjalista specjalistka ds spedycji miedzynarodowej i krajowej

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem

    STM Group Sp. z o.o.   Olsztyn, Wyszyńskiego 1    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 25 000 zł brutto/mies.
    9 godz.
    Zakres obowiązków: Organizacja transportów FTL/LTL na trasach międzynarodowych; Planowanie przewozów oraz ustalanie warunków transportu; Przygotowywanie wycen dla klientów firmy; Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych klientom; Współpraca z działem administracyjnym; Aktywne...
  • Specjalista ds. Logistyki i Transportu

    Hanwha Aerospace Europe   Warszawa, Mokotów, blisko stacji metra Wilanowska    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   8 000 - 13 000 zł brutto/mies.
    5 dni
    Logistyka: Planowanie, organizowanie i kontrola procesów logistycznych; Monitorowanie i analiza kosztów logistycznych; Zarządzanie magazynem; Koordynacja procesu uzyskiwania zezwoleń na import / eksport. Transport: Koordynowanie transportu krajowego i międzynarodowego; Koordynacja współpracy...
  • Ekspert ds. pokładowego systemu ETCS

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: opracowywanie standardów technicznych i eksploatacyjnych, instrukcji, wymagań oraz wytycznych technicznych w zakresie konstrukcji, budowy utrzymania i diagnostyki eksploatowanych w Spółce urządzeń pokładowych i przytorowych systemu ERTMS/ETCS,...
  • Starszy specjalista

    Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior)
    18 godz.