Praca.pl Praca
Specjalista specjalistka ds exportu

Praca Specjalista specjalistka ds exportu

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Specjalista / Specjalistka ds. exportu

    COBI S.A.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Zakres obowiązków: Obsługa zamówień od klientów zagranicznych; Pozyskiwanie nowych klientów na podległych rynkach; Koordynacja wysyłek do klientów międzynarodowych; Realizacja planu sprzedaży poprzez rozwój współpracy z nowymi klientami; Reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach branżowych;
  • Specjalista ds. Wsparcia Exportu

    Security Expert Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    3 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW Wspieranie i Utrzymywanie współpracy z klientami z Europy (z szczególnym uwzględnieniem Niemiec i Holandii ) Wsparcie przy komunikacji z nowymi klientami, przygotowywanie ofert i cenników, nadzór nad współpracą oraz oczekiwaniami co do realizacji dostaw. Utrzymywanie...
  • Specjalista / Specjalistka ds. Eksportu

    Balneo   Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice), k/Pruszkowa    praca stacjonarna
    7 dni
    kompleksowa obsługa kluczowych klientów zagranicznych EU (oferty, faktury, reklamacje, listy przewozowe) pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych; koordynowanie procesów wewnątrz firmy związanych z eksportem; przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie dokumentacji handlowej;...
  • Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

    TELE-FONIKA Kable S.A.   Kraków, ul. Wielicka 114    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    Opis stanowiska: opracowywanie ofert handlowych w systemie CRM; analiza cen i przestrzeganie polityki cenowej na rynku; koordynacja uzgodnień między działowych dotyczących opracowywanych ofert; przygotowywanie kalkulacji cenowych projektów, ofert, porównań cenników oraz zamówień;...