Praca.pl Praca Mazowieckie Żyrardów
Specjalista Dyspozytor

Praca Specjalista Dyspozytor Żyrardów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Specjalista Dyspozytor mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Dyspozytor

    Schenker sp z o.o.   Młochów, Masovia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zakres zadań: Koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty; Zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami;...
  • Dyspozytor / Dyspozytorka

    Synevo Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Zamieniecka    praca hybrydowa
    10 godz.
    Opis stanowiska: Wykształcenie co najmniej średnie; Doświadczenie w pracy w logistyce; Czynne prawo jazdy kat. B; Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Excela); Umiejętność analizy danych i pracy pod presją czasu; Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Młodszy Dyspozytor Transportu

    Grupa Inter Cars   Swobodnia    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres zadań: Zapewnienie realizacji zleceń transportowych zgodnie z zapotrzebowaniem; Monitorowanie położenia pojazdów i informowanie klientów o bieżącym stanie transportu; Codzienna współpraca z klientami, magazynami i dostawcami usług przewozowych; Obsługa programu TMS, giełd...
  • Dyspozytor Medyczny Hot-Line

    Medicover sp. z o.o.   Warszawa, ul. Barska 28/30    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie / kontrakt B2B
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: przyjmowanie wezwań na wizyty domowe dla lekarzy "on call" oraz nadzorowanie pracy lekarzy "on call", przyjmowanie wezwań dla karetki, prowadzenie oraz nadzorowanie dokumentacji Hot-Line, umawianie pilnych badań i konsultacji w Centrach Medicover i poza Centrami...