Praca.pl Praca
specjalista ds strategii marketingowej

Praca specjalista ds strategii marketingowej

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Analityk Internetowy / SEO Specialist

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Twoje codzienne zadania: Będziesz analizować widoczność naszych serwisów w wyszukiwarkach i dbać o to, by były zawsze na topie; Poprawisz współczynnik konwersji, maksymalizując efektywność działań marketingowych i przekładając ruch na realne wyniki; Przeprowadzisz audyty SEO, a...
  • Specjalista ds. Digital Marketingu

    SIG Sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska: Prowadzenie działań w obszarze digital marketingu (marketingu internetowego) Prowadzenie kampanii w zakresie performance marketingu (Facebook Ads, Google Ads (w tym na YouTube) oraz LinkedIn Ads. obsługa narzędzi m.in.: Google Ads, Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook...
  • Specjalista ds. Marketingu i Reklamy

    Wojas Development sp. z o.o.   Warszawa, Praga-Południe, ul. Zgierska 1    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   6 000 - 8 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Czy masz doświadczenie w marketingu i reklamie, a jednocześnie pasjonuje Cię branża nieruchomości? Wojas Development, dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska zajmująca się budową i sprzedażą mieszkań, poszukuje Specjalisty ds. Marketingu i Reklamy! Jako Specjalista ds. Marketingu...
  • Specjalista ds. strategii marketingowej

    Audiostacja sp. z o.o.   Łomianki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twoje zadania: Realizacja strategii marketingowych; Pisanie tekstów do internetu i mediów społecznościowych; Zarządzanie materiałami promocyjnymi; Przygotowywanie zapytań ofertowych; Zarządzanie dokumentacją w dziale marketingu; Współpraca z innymi działami;