Praca.pl Praca Pomorskie Tczew
Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów Tczew

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Specjalista ds. Sprzedaży produktów HR

    Portal Praca.pl   pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa, Ursynów
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twoje najważniejsze zadania: Monitorowanie klientów pod kątem aktywności rekrutacyjnych, Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji ze stałymi klientami - badanie potrzeb, proponowanie rozwiązań, monitoring współpracy, Aktywności sprzedażowe: przygotowywanie ofert,...

Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. produktu i wsparcia sprzedaży

    Elis Textile Service Sp. z o.o.   Nowy Tuchom, k/Chwaszczyna    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 godz.
    Twoje zadania Jeśli: masz doświadczenie w zarządzaniu produktami zarówno w aspektach technicznych jak i marketingowych oraz lubisz inicjować zmiany i ulepszenia w ofercie produktowej, dobrze czujesz się w pracy zespołowej, masz lekkie pióro, swobodnie poruszasz się w świecie komunikacji i...

    1 dni