Praca.pl Praca Łódzkie Stryków
Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów Stryków najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Specjalista ds. Kluczowych Klientów łódzkie najnowsze oferty pracy

  • Doradca Klienta Biznesowego ds. Telekomunikacji

    Praca.pl   Łódź    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zadania: Współpraca z przedsiębiorstwami w segmencie MSS, odpowiadając na ich potrzeby i oczekiwania. Ocena potrzeb klientów i przygotowanie skutecznych, dopasowanych ofert. Aktywna sprzedaż rozwiązań w zakresie telefonii komórkowej, światłowodów oraz ICT. Kompleksowa obsługa klienta po...
  • Doradca Klienta Biznesowego w Orange

    2G4 Telekomunikacja Sp. z o.o.   Łódź, Śródmieście, Blisko Galeria Łódzka    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista mid / junior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   8 900 - 14 900 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    7 dni
    Zakres obowiązków: Współpraca z Klientem Biznesowym w segmencie MSS; Analiza potrzeb oraz przygotowywanie ofert; Sprzedaż usług: telefonii komórkowej, Światłowodu i ICT; Obsługa klienta w procesie posprzedażowym;