Praca.pl Praca Łódzkie Pabianice
Specjalista ds. Informacji Medycznej

Praca Specjalista ds. Informacji Medycznej Pabianice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Specjalista ds. Informacji Medycznej łódzkie najnowsze oferty pracy

  • Dyspozytor / Dyspozytorka

    Synevo Sp. z o.o.   Łódź    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Opis stanowiska: Wykształcenie co najmniej średnie; Doświadczenie w pracy w logistyce; Czynne prawo jazdy kat. B; Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym Excela); Umiejętność analizy danych i pracy pod presją czasu; Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Medicover Stomatologia   Łódź, ul. Pomorska 106A (Green Horizon)​    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa zlecenie  część etatu
    3 dni
    Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych.

    Medicover Stomatologia   Łódź, ul. Rydza-Śmigłego ​20 (Cross Point)​    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni