Praca.pl Praca
specjalista ds administracji i nieruchomosci

Praca specjalista ds administracji i nieruchomosci

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 8

  • Specjalista ds. Administracji i Eksploatacji Nieruchomości

    Euro-Truck Sp. z o.o.   Mroków, mazowieckie gm. Lesznowola    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Wspieranie działu administracji w realizacji projektów. Nadzorowanie stanu technicznego budynków. Sprawdzanie systemów ochrony w obiektach. Zarządzanie dokumentacją techniczną zgodnie z normami prawnymi. Kontrola jakości przeprowadzanych remontów. Drobne prace naprawcze.
  • Specjalista ds. obsługi administracyjnej obiektów

    3 dni
    Opis stanowiska: Udział w realizacji zadań działu administracji. Nadzór nad utrzymaniem technicznym nieruchomości. Kontrola systemów bezpieczeństwa w obiektach. Prowadzenie dokumentacji technicznych obiektów, zgodnie z wymaganiami przepisów administracyjnych i BHP. Nadzór nad wykonawcami...
  • KRONOSPAN OSB Sp. z o.o   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Bieżąca kontrola stanu technicznego nieruchomości. Organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego nieruchomości przemysłowych, handlowych oraz mieszkalnych wymaganych przez prawo budowlane. Nadzór nad...
  • Specjalista

    Nadwiślański Oddział Straży Granicznej w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    19 godz.
  • Starszy specjalista

    Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior)
    19 godz.
  • Główny specjalista

    Ministerstwo Zdrowia w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    3 dni