Praca.pl Praca
Robotnik budowlany pracownik produkcji

Praca Robotnik budowlany pracownik produkcji

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Dekarz

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    kilkuletnie doświadczenie w pracy przy zgrzewaniu papy termozgrzewalnej lub folii PVC; umiejętność wykonywania podstawowych obróbek blacharskich; mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Dekarz

    7 godz.
  • Dekarz / Blacharz

    Praca.pl   Norwegia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Zadania: prace dekarskie/ blacharskie; zgrzewanie papy termozgrzewalnej i folii PVC;
  • BAU UND ISOLIERUNG LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Montaż izolacji termicznej przemysłowej na obiektach przemysłowych, m.in. rafinerie, elektrownie, elektrociepłownie, mniejsze zakłady przemysłowe. Praca na terenie Niemiec oraz Belgii.
  • Pracownik Produkcji Elementów Betonowych

    EstEmploy Oü   Finlandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   62,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    OD ODPOWIEDNIEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY: Co najmniej dwuletnie doświadczenie w produkcji elementów betonowych; Doświadczenie w pracy z żelazem; Doświadczenie w wykonywaniu szalunków; Umiejętność czytania rysunków; Wymagana jest znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego; Wymagany jest...
  • Monter Elementów Betonowych

    9 dni
    Czego oczekujemy: Minimum dwa lata doświadczenia przy produkcji betonu; Umiejętność pracy z metalami oraz wykonywania szalunków; Znajomość rysunków technicznych; Biegłość w języku angielskim lub rosyjskim; Posiadanie unijnego paszportu; Dokładność, sumienność i gotowość do współpracy;