Praca pup Osiedle

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Pomoc kuchenna

    Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi   Wilków-Osiedle    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    4 godz.
  • Pracownik ogólnobudowlany/ brukarz

    Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie   Strzebielino-Osiedle    praca stacjonarna
    6 godz.
    Wszystkie oferty pracy - Osiedle
    Sprawdź teraz
  • Lakiernik

    Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu   Bolechowo-Osiedle    praca stacjonarna
    1 dni
    Osiedle - oferty pracy bezpośrednio od pracodawców

Praca pup małopolskie dolnośląskie ... najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Osiedle

  • Operator produkcji

    ManpowerGroup   Skarbimierz-Osiedle    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową   4 680 - 5 850 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zadania: Kontrola jakości produktów; Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym; Montowanie elementów; Praca zgodnie z instrukcją stanowiskową; Wymagania: Gotowość do pracy w trzyzmianowym systemie od poniedziałku do piątku, wolne weekendy; Zdolności manualne;...