Praca.pl Praca
przedstawiciel handlowy na rynku zagranicznym

Praca przedstawiciel handlowy na rynku zagranicznym najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca na zagranicznym przedstawiciel handlowy małopolskie mazowieckie ... najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Eventów

    ER Group   Zakopane    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   7 000 - 8 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
    2 dni
    Zakres obowiązków: Przyjmowanie i obsługa zapytań od firm w sprawie organizacji konferencji i eventów firmowych; Przygotowywanie ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta; Organizacja i koordynacja spotkań z klientami (prezentowanie oferty hotelu i restauracji) Nadzór nad...
  • Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów

    QUASAR ELECTRONICS   Warszawa, Białołęka    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Odpowiednim Kandydatem na to stanowisko będzie osoba z doświadczeniem w Dziale Obsługi Klienta oraz z umiejętnościami do prowadzenia aktywnej sprzedaży. Poszukujemy osoby, która będzie współpracować z obecnymi Klientami naszej firmy i rozwinie sprzedaż produktów poprzez identyfikację i...