Praca Programista CNC Dzierżoniów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Programista CNC dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Tokarz CNC

    SANHA Polska Sp. z o.o.   Legnica, wygodna lokalizacja 3 km od centrum miasta i około 3 km do drogi S-3 kierunek Lubin,    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twoje zadania: Obsługa i przezbrajanie tokarki CNC, dbanie o jej konserwację oraz naprawę usterek. Realizacja planu produkcyjnego, Efektywne korzystanie z maszyn i urządzeń. Udział w ustawianiu maszyn zgodnie z wymaganiami produkcji, monitorowanie obróbki. Współpraca przy wdrażaniu nowych...
  • Ustawiacz automatów tokarskich CNC (m/k)

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Jak będą wyglądały Twoje zadania? przygotowanie, obsługa i przezbrajanie automatu tokarskiego CNC zgodnie ze zleceniem przezbrojenia, konserwacja, naprawa drobnych usterek, wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem, właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń, materiałów,...