Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Kobylarnia
Pracownik Sprzątający

Praca Pracownik Sprzątający Kobylarnia najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pracownik Sprzątający kujawsko-pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Utrzymania Czystości

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny
    2 dni
    Twoje zadania: Sprzątanie biur, sanitariatów, kantyny i korytarzy; Dbanie o porządek na terenie obiektu; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Kultury osobistej; Sumienności;

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Włocławek    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  część etatu
    5 dni
    Twoje zadania: Sprzątanie szatni; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Kultury osobistej; Sumienności;

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Przyłęki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    15 godz.
    Twoje zadania: Sprzątanie biur, sanitariatów, szatni i korytarzy; Dbanie o porządek na terenie obiektu; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Kultury osobistej; Sumienności;
  • Pracownik sprzątający

    Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim   Sępólno Krajeńskie    praca stacjonarna
    4 dni
  • Woźny

    Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu   Golub-Dobrzyń    praca stacjonarna
    8 godz.
  • Sprzątaczka

    Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim   Raciążek    praca stacjonarna
    9 dni