Praca.pl Praca Małopolskie Klucze
Pracownik Sklepu

Praca Pracownik Sklepu Klucze najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pracownik Sklepu małopolskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik magazynu sklepu internetowego z modą (bez znajomości języka ang)

    OTTO Work Force   małopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   10 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    1 dni
    Przed wyjazdem do Holandii dopełnimy wszelkich formalności (włącznie z podpisaniem umowy), a w razie potrzeby pomożemy Ci zorganizować transport za granicę! W ciągu pierwszych kilku dni na miejscu odbędziesz szkolenia, dzięki którym zrozumiesz procesy i opanujesz czynności, które...
  • Dostawca zamówień ze sklepu online

    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    6 dni
    WYMAGANIA Prawo jazdy kategorii B i dobra umiejętność prowadzenia samochodu; Sprawność fizyczna umożliwiająca wnoszenie zakupów; Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego; Zaangażowanie i miłe podejście do klientów; Aplikuj teraz, a nasz rekruter zadzwoni do Ciebie i...
  • Orderpicker dla sieci sklepów spożywczych

    Flexcraft Polska Sp. z o.o.   małopolskie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Obowiązki: zbieranie i realizacja zamówień w systemie voice-pick (nie musisz komunikować się biegle po angielsku!) kompletowane i przygotowanie towaru do wysyłki, przyjmowanie zwrotów, dbałość o porządek w miejscu pracy, możliwa praca na różnych działach magazynu; Wymagania:...
  • Pracownik obsługi sklepu

    Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu   Wolbrom    praca stacjonarna
    10 godz.

    Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego   Modlnica    praca stacjonarna
    12 godz.
  • Pracownik obsługi sklepu internetowego

    Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu   Bolesław    praca stacjonarna
    12 dni
  • Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej/internetowej

    Sądecki Urząd Pracy   Nowy Sącz    praca stacjonarna
    1 dni