Praca.pl Praca Mazowieckie Węgrów
Pracownik restauracji

Praca Pracownik restauracji Węgrów

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Pracownik baru

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ   Węgrów, ul. Żeromskiego 21)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    18 godz.
    Twoje główne zadania: zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami; przygotowywanie potraw Top Drive zgodnie ze standardami Baru; dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy; obsługa kasy fiskalnej;

Praca Pracownik restauracji mazowieckie najnowsze oferty pracy

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ   Łochów, Al. Węgrowska 2c    praca stacjonarna
    18 godz.
  • Kasjer – Bufetowy / Kasjerka- Bufetowa

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    21 godz.
    Zadania: Prace porządkowe, Obsługa kasy fiskalnej, Wydawanie posiłków, Zmywanie naczyń. Oczekujemy: Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki, Aktualnego orzeczenia do celów sanitarno – epidemiologicznych, Chęci do podjęcia pracy na stałe.
  • Ekspert ds. Sprzedaży (Kuchnia Włoska)

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Warszawa, al. Jerozolimskie 184    praca stacjonarna
    ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    20 godz.
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji. Rozwijanie rynku produktów premium z klientami serwującymi dania kuchni włoskiej. Identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie produktów stosowanych w...
  • Kelner / Kelnerka a'la carte

    Sheraton Grand Warsaw   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Oczekujemy: doświadczenia w pracy w restauracji z obsługą gościa indywidualnego/Ala Carte; bardzo dobrej znajomość j. angielskiego; dyspozycyjność również w weekendy; wymagamy dużo uśmiechu i pozytywnej energii :) znajomości pracy na systemie Micross / Pos;
  • Pracownik gastronomiczny

    Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku   Pokrzywnica (pow. pułtuski, gm. Pokrzywnica), Pokrzywnica    praca stacjonarna
    3 dni