Praca.pl Praca
Pracownik przy produkcji okien

Praca Pracownik przy produkcji okien najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca pracownik przy produkcji kujawsko-pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik do produkcji elementów betonowych

    JKS A/S   kujawsko-pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie / agencyjna  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: System 3 zmian: poranna, popołudniowa oraz wieczorna
  • Pracownik produkcji - Wieszanie kurczaków na haki

    PrismaWorx Sp. z o.o.   kujawsko-pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Belgia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zadania: Wieszanie kurczaków na haki; Praca przy linii produkcyjnej i wykonywanie prac zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w miejscu pracy; Używanie prostych narzędzi mechanicznych lub obsługa tych narzędzi;
  • Betoniarz - prefabrykacja

    Dibora & CO   kujawsko-pomorskie     za 3 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B
    6 dni
    Firma z kapitałem niemieckim i doświadczeniem na rynku ponad 20 - letnim poszukuje dwóch murarzy betoniarzy do łatwej produkcji prefabrykatów betonowych w regionie Baden-Württemberg i Bawarii.
  • Referent

    Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Inowrocławiu   Inowrocław    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    13 dni