Praca.pl Praca
pracownik ocynkowni

Praca pracownik ocynkowni

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Pracownik produkcji - ocynkownia (trawersowanie)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Bochum    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 000 - 14 000 zł brutto/mies.
    3 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste prace pomocnicze na produkcji w ocynkowni Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu; WYMAGANIA: Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracach w ocynkowni, branży budowalnej lub przy obróbce...

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Würzburg    praca stacjonarna
    5 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste prace pomocnicze na produkcji w ocynkowni Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu; Dział Feinverputzen: W tynkowaniu szlachetnym powierzchnia materiału ocynkowanego jest całkowicie...
  • Pracownik ocynkowni

    Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie   Chrzanów    praca stacjonarna
    1 dni
  • Pracownik fizyczny ocynkowni

    Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego   Słomniki    praca stacjonarna
    6 dni

Oferty urzędu pracy