Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa, Wesoła
Pracownik Ochrony Fizycznej

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej Warszawa, Wesoła najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Ochrony

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    3 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa posterunku pracę związaną z dozorem i kontrolą dostępów, Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz ich egzekwowanie od użytkowników obiektu, Czuwanie nad porządkiem na obiekcie, Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonych, Raportowanie...
  • Pracownik ochrony

    SED-HUT S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków: Obsługa portierni. Wydawanie kluczy. Informowanie interesantów. Obsługa bramy wjazdowej - rampy. Zamykanie bram, drzwi, okien. Kontrola systemu alarmowego i p.poż. Kontrola obiektu i terenu przez cykliczne obchody. Prowadzenie książki...
  • Pracownik ochrony w prestiżowym obiekcie

    Securitas Polska   Warszawa, Centrum    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie   33,00 zł brutto/godz.
    5 dni
    Wyzwania, jakie na Ciebie czekają: zapobieganie kradzieży, ochrona mienia przed włamaniem, kontrola pracowników sklepu, interwencja. Oczekiwania, jakie mamy w stosunku do Ciebie: wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym...

    Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie   Krubki-Górki    praca stacjonarna
    4 godz.
  • Pracownik ochrony i nadzoru monitoringu k/m

    Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy   Warszawa    praca stacjonarna
    10 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie   Warszawa    praca stacjonarna
    10 dni