Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Międzyzdroje
Pracownik Obsługi Hotelu

Praca Pracownik Obsługi Hotelu Międzyzdroje najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pracownik Obsługi Hotelu zachodniopomorskie najnowsze oferty pracy

  • Audytor nocny (K/M)

    Novotel & ibis Szczecin Centrum   Szczecin    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoja misja W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem. Będziesz także odpowiadać za weryfikację i...
  • Pracownik recepcji hotelowej

    Hotel Polaris Qorum Sp. z o.o.   Świnoujście    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / asystent  umowa o pracę  pełny etat / część etatu   5 400 - 6 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Meldowanie gości; Odbieranie połączeń telefonicznych oraz korespondencji e-mail w języku niemieckim; Wystawianie rachunków i realizacja płatności kartą kredytową; Zarządzanie bieżącymi sprawami personelu.
  • Recepcjonistka / Recepcjonista z językiem niemieckim

    3 dni
    Opis stanowiska Meldowanie gości, Odpowiadanie na maile i telefony po niemiecku, Wystawianie rachunków, Pobieranie opłat z kart kredytowych, Bieżące zarządzanie personelem hotelu.
  • Pokojowa / Pokojowy

    ibis Styles Szczecin Stare Miasto   Szczecin    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Twoja misja Zatroszczysz się o komfort gości zapewniając im czystość i porządek w pokojach i wspólnej przestrzeni hotelowej. Będziesz ściśle współpracować z Działem Technicznym i Recepcją.
  • Kelner (K/M)

    23 godz.
    Twoja misja W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli doświadczać atmosfery gościnności w naszej restauracji, czuli się zaopiekowani i cieszyli się z pobytu u nas! Będziesz współpracować z działem kuchni, aby móc...