Praca.pl Praca
pracownik monter szalunkow systemowych, Niemcy

Praca pracownik monter szalunkow systemowych, Niemcy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Szalunkowy / Zbrojarz do produkcji prefabrykatów

    Dibora & CO   Niemcy, Bawaria
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B
    4 godz.
    Firma z kapitałem niemieckim i doświadczeniem na rynku ponad 20-letnim poszukuje zbrojarzy, szalunkowych do produkcji prefabrykatów betonowych w regionie Bawarii.
  • Monter Rusztowań / Pomocnik Montera Rusztowań

    KRAKBAU S.A.   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych (Niemcy) współpraca z Kierownikiem budowy oraz brygadzistą w zakresie realizacji projektu budowlanego;
  • Cieśla Szalunkowy

    ALP BAU   Niemcy    praca stacjonarna
    4 dni
    Miejsce pracy: Niemcy
  • Monter szalunków

    9 dni