Praca.pl Praca
pracownik magazynu logistyk

Praca pracownik magazynu logistyk

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Logistyk - Magazynier

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: obsługa programów klasy ERP (SYMFONIA), wdrażanie i obsługa systemu WMS, kompletowanie zamówień według zapotrzebowania, przyjmowanie dostaw, wydanie towarów, współpraca z pracownikami magazynu, uczestnictwo w inwentaryzacjach, wystawianie dokumentów wysyłkowych (WZ,...
  • Pracownik ds. logistyki

    IFM ECOLINK   Opole    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Nasze wymagania: Wykształcenie:Średnie (mile widziane kierunkowe, np. logistyka, transport). Dyspozycyjność:Gotowość do pracy na 2 zmiany. Znajomość obsługi komputera:Dobra znajomość pakietu Office (poparta doświadczeniem), zwłaszcza Excel. Znajomość języków obcych:Komunikatywna...
  • Magazynier-logistyk

    Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku   Słupsk    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    5 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie   Złotów    praca stacjonarna
    7 dni
  • Magazynier-logistyk (staż)

    Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu   Zabrze    praca stacjonarna
    8 dni