Praca.pl Praca
pracownik lokalu

Praca pracownik lokalu

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Pracownik Lokalu

    BDK1 sp. z o.o.   Warszawa, Śródmieście    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   28,00 - 30,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Kebab master odpowiada za jakość doświadczenia gastronomicznego naszych Gości, czyli: przygotowywanie autorskich kebabów, budowanie relacji z Gośćmi, czystość w lokalu.
  • Specjalista w Dziale ds. Inwestycji i Remontów

    Agencja Mienia Wojskowego w Warszawie   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Główne obowiązki: nadzorowanie i rozliczanie prowadzonych zadań remontowych, inwestycyjnych oraz zadań związanych z utrzymaniem nieruchomości i obiektów budowlanych, realizacja zadań remontowo-budowlanych w zakresie sporządzania kosztorysów inwestorskich, przygotowania warunków...
  • Rex Concepts BK Poland S.A.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Jak będzie wyglądała Twoja praca? Będziesz dbał o obsługę Gości, zapewniając im pozytywne wrażenia, Będziesz przygotowywał najwyższej jakości produkty, Będziesz utrzymywał czystość w restauracji, Będziesz wspierał restaurację w realizacji wyznaczonych celów, Będziesz dbał o najlepszą atmosferę!
  • Zastępca Kierownika Restauracji

    Rex Concepts BK Poland S.A.   Bielsko-Biała, Mostowa 5    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   5 500 - 6 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Czym będziesz się zajmować? Prowadzeniem restauracji pod nieobecność Kierownika restauracji, Rekrutacją i szkoleniem nowych pracowników, Układaniem grafików pracy, Tworzeniem Zespołu, który chce i lubi ze sobą pracować, Dbaniem o komfort naszych Gości, Realizacją planu sprzedażowego...