Praca.pl Praca
pracownik fizyczny, Szwecja

Praca pracownik fizyczny, Szwecja

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Zbrojarz

    K.O.B Kobnext Sp. z o.o.   Szwecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia; Pomoc w pracach ciesielskich; Inne prace budowlane – pomocnicze;
  • Cieśla szalunkowy

    MULTiSERWIS Sp. z o.o.   Szwecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twój zakres obowiązków praca z różnymi systemami szalunkowymi; wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemami PERI, DOKA; montaż konstrukcji systemowych na podstawie dokumentacji technicznej;
  • Spawacz - Operator robota spawalniczego

    Baltix.se Sp. z o.o.   Szwecja    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    4 dni
    Zakres obowiązków: spawanie elementów stalowych po robocie spawalniczym; obsługa robota spawalniczego (bez programowania) obsługa elektronarzędzi; kontrola jakości wykonanych prac;
  • Zbrojarz / Zbrojarz prowadzący

    Lambda S.A.   Szwecja
    4 dni
    Twój zakres obowiązków Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami.
  • Zbrojarz Betoniarz

    Nord Armering   Szwecja, Boden
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Wymagania: Doświadczenie w pracy na różnych obiektach budowlanych jako zbrojarz; Czytanie rysunku technicznego; Samodzielność i dokładność; Obsługa maszyn i narzędzi; Posiadanie dowodu wydanego po 2015r lub ważnego paszportu; Mile widziana znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego;...