Praca.pl Praca
pracownik fizyczny, Dania

Praca pracownik fizyczny, Dania

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Pracownik przetwórstwa ryb

    JKS A/S   Dania, Hanstholm
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  tymczasowa/dodatkowa / część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Szukamy 6 pracowników do pracy w renomowanej firmie w Hanstholm w Danii. Praca polega na przetwórstwie ryb i cięciu przy stole do trybowania. Preferowane jest niewielkie doświadczenie w cięciu ryb.
  • Operator i mechanik maszyn rolniczych

    JKS A/S   Dania, Jutlandia , Fionia, Selandia
    pracownik fizyczny  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki: Przeprowadzanie rutynowej konserwacji i napraw maszyn rolniczych, w tym traktorów, kombajnów. Diagnozowanie problemów mechanicznych i wdrażanie skutecznych rozwiązań w odpowiednim czasie. Przeprowadzanie inspekcji w celu zapewnienia, że sprzęt spełnia standardy bezpieczeństwa i...
  • Pracownik do Kontroli i Sortowania Metali

    JKS A/S   Dania, Fredericia    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat   9 000 - 10 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Kontrola przyjmowanego materiału, określanie jakości żelaza i metali, w tym obsługa systemu ważącego opartego na aplikacji; Załadunek ciężarówek, układanie i sortowanie żelaza i metali za pomocą dźwigu z chwytakiem; Załadunek ciężarówek za pomocą ładowarki...
  • Monter folii samochodowych i innych

    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna / o pracę tymczasową  pełny etat   9 000 - 10 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Oferujemy: Montaż folii na samochodach, turbinach wiatrowych itp. Dokładna i wysokiej jakości praca; Utrzymanie i czyszczenie sprzętu;
  • Spawacz konstrukcji i rur do instalacji offshore 141+135

    JKS A/S   Dania
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową / agencyjna  tymczasowa/dodatkowa / pełny etat / część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Poszukujemy 3 spawaczy TIG/MIG z doświadczeniem w montażu konstrukcji i rur do instalacji offshore 141+135 wystarczy jeden ważny certyfikat !