Praca.pl Praca
pielegniarz pielegniarka operacyjna instrumentariuszka

Praca pielegniarz pielegniarka operacyjna instrumentariuszka

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pielęgniarz / Pielęgniarka Operacyjna (Instrumentariuszka)

    LUX MED Sp. z o.o.   Warszawa, Ursynów, ul. Puławska 455    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    17 godz.
    Zakres zadań: asysta pielęgniarska przy zabiegach operacyjnych; opieka nad pacjentem podczas zabiegu; przygotowanie i nadzór nad narzędziami i materiałami operacyjnymi. Oczekiwania: wykształcenie: preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo; aktualne...
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz - Instrumentariuszka / instrumentariusz

    Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.   Otwock, blok operacyjny    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Oferujemy: pracę w systemie dziennym lub całodobowym; wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie) współpracę z wysoko wykwalifikowanym zespołem medycznym; atrakcyjne warunki wynagrodzenia;