Praca Pielęgniarka Police najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pielęgniarka zachodniopomorskie najnowsze oferty pracy

  • Pielęgniarka / Pielęgniarz

    LUX MED Sp. z o.o.   Szczecin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    2 dni
    Praca w Centrach Medycznych na terenie Szczecina - możliwość wskazania preferowanej lokalizacji. Oczekiwania wobec Ciebie:​ wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo; aktualne prawo wykonywania zawodu; mile...
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położny / Ratownik Medyczny / Opiekun Medyczny

    Synevo Sp. z o.o.   Stargard    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie
    1 dni
    Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań; Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań; Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań; Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi Pacjentów.

    Synevo Sp. z o.o.   Koszalin, ul. Władysława IV 33D    praca stacjonarna
    5 dni
  • Koordynator / Koordynatorka Zespołu Pielęgniarskiego

    LUX MED Sp. z o.o.   Szczecin, ul. Odzieżowa 12a    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    13 godz.
    U nas będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna m.in za: koordynację pracy zespołu pielęgniarskiego; sporządzanie i zarządzanie grafikiem czasu pracy; zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami w firmie; nadzór nad prowadzoną dokumentacją...
  • Kierownik Działu Pielęgniarskiego

    LUX MED Sp. z o.o.   Szczecin, ul. Mickiewicza 128A    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  pełny etat
    2 dni
    Zakres obowiązków: zarządzanie podległym personelem: pielęgniarki, położne, opiekunowie medyczni; odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu; rekrutacja i szkolenie pracowników; nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością świadczeń;...