Praca.pl Praca
pielegniarka chirurgiczna pielegniarz chirurgiczny

Praca pielegniarka chirurgiczna pielegniarz chirurgiczny

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pielęgniarz / Pielęgniarka na oddziale - Przychodnia Przyszpitalna

    LUX MED Sp. z o.o.   Warszawa, Ursynów, ul. Puławska 455    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    15 godz.
    Zakres zadań: realizacja świadczeń pielęgniarskich w oddziale szpitalnym; przygotowanie pacjentów do zabiegów operacyjnych i opieka pooperacyjna; znajomość i przestrzeganie standardów i procedur przyjętych w grupie. Oczekiwania: wykształcenie: preferowane ukończone studia...
  • Pielęgniarka Chirurgiczna / Pielęgniarz Chirurgiczny

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 5    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Szpital Medicover w 2022 roku otrzymał najwyższy w Polsce wynik akredytacyjny Ministra Zdrowia, pokazując, że „Pasja do jakości” to nie tylko hasło, a realne działania. Rozwijaj się pracując razem z najlepszymi specjalistami w Polsce. Aplikuj i dołącz do ponad 300 pielęgniarek i...