Praca Pakowacz pomorskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Pracownik sezonowy

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Praca sezonowa - sadzenie, zbiór warzyw od 06.08.2024r. Wymiar pracy: sezonowa umowa o pracę. Opis stanowiska: praca odbywa się w systemie akordu grupowego, indywidualnego (zbiór warzyw) oraz na godziny (12,41€/godz.netto - inne prace)
  • Pracownik Magazynu

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zadania: Odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie produktów na półkach; Pobieranie produktów z półek, pakowanie i nadawanie zamówień; Wymagania: Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego; Gotowość do przeprowadzki do Niemiec; Gotowość do pracy na 3 zmiany;...

    2 dni
    Zadania: Odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie produktów na półkach, Pobieranie produktów z półek, pakowanie i nadawanie zamówień. Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,, Gotowość do przeprowadzki do Niemiec, Dobra kondycja fizyczna.
  • Order picker

    OTTO Work Force Recruitment   pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    6 dni
    Jako komisjoner dbasz o zapasy w supermarketach Jumbo. Za pomocą głosowego systemu kompletacji zbierasz pudła i paczki z artykułami spożywczymi, które następnie umieszczasz w pojemnikach. Musisz mieć pewność, że wszystkie pudełka i paczki są kompletowane na czas, aby można je było...
  • Pracownik produkcji - konfekcjoner

    AURA HERBALS sp. z o.o.   Gdańsk    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 090 - 5 677 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Prace związane z nasypywaniem i napełnianiem butelek substancjami wg receptur; Konfekcjonowanie produktów: pakowanie gotowych produktów w kartoniki i opakowania zbiorcze; Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych; Naklejanie naklejek, etykiet itp; Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i...