Praca.pl Praca
Operator wozka widlowego udt wysoki sklad

Praca Operator wozka widlowego udt wysoki sklad

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Operator wózka widłowego UDT wysoki skład

    WORKPOL Sp. z o.o.   Siechnice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat   6 300 - 6 600 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Załadunek rozładunek tirów; Rozmieszczanie i kompletowanie palet; Zbiór zamówień; Rozmieszczanie towarów; Praca ze scanerem;
  • GEODIS Road Network Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: lokowanie oraz zdejmowanie palet wózkiem widłowym z regałów wysokiego składowania; Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym i wysokiego składowania typu Reach Truck. Chcesz pracować tylko na jedną zmianę Zapraszamy do pracy w GEODIS!
  • Operator wózka widłowego

    ManpowerGroup   Duchnice    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  tymczasowa/dodatkowa   5 200 - 6 000 zł brutto/mies.
    7 dni
    Zadania: Obsługa wózka widłowego czołowego w obszarze niskiego i wysokiego składowania; Rozładunki, załadunki Dostarczenie towaru do produkcji; Wymagania: Doświadczenie w pracy na wózku widłowym (niski i wysoki skład mile widziane) Doświadczenie w pracy z dużym gabarytem (mile widziane)...