Praca.pl Praca
Operator wiertarki operator pily

Praca Operator wiertarki operator pily

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Operator Wiertarki / Operator piły

    MASTEC WTECH SP. Z O.O.   Wyry    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    19 godz.
    Zakres obowiązków: Obsługa wiertarki promieniowej / obsługa piły; Wykonywanie detali na podstawie udostępnionej dokumentacji; Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów procesu; Posługiwania się rysunkiem technicznym w codziennej pracy; Autokontrola oraz kontrola jakości w obszarze wykonywanej pracy;

Praca operator wiertarki operator świętokrzyskie najnowsze oferty pracy

  • Operator prasy krawędziowej CNC / Wiertarka

    TNS Sp. z o.o.   świętokrzyskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Opis stanowiska: operator krawędziarki CNC; operator wiertarki. Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole; zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność; umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.