Praca.pl Praca
operator maszyn budowlanych, Niemcy

Praca operator maszyn budowlanych, Niemcy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Operator żurawia i maszyn budowlanych

    ALP BAU   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    CHĘTNIE POWITAMY CIĘ W GRONIE NASZYCH FACHOWCÓW JEŚLI POSIADASZ: aktualne uprawnienia oraz minimum roczną praktykę w obsłudze żurawia, komunikatywną znajomość języka niemieckiego, gotowość do pracy w systemie mieszanym: operator-pracownik budowlany, doświadczenie w pracy w Niemczech...
  • Operator żurawia IŻ/IIŻ

    MULTiSERWIS Sp. z o.o.   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twój zakres obowiązków: sprawna obsługa żurawia IŻ/IIŻ; podnoszenie i przemieszczanie ładunku zgodnie z wyznaczonym planem; kontrola nad stanem technicznym powierzonego sprzętu; wykonywanie prostych prac budowlanych;
  • Operator Maszyn Produkcyjnych / Ładowarki Kołowej / Wózka Widłowego

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Flechtingen (okolice Magdeburga)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   13 000 - 15 000 zł brutto/mies.
    4 dni
    Opis pracy: Prace produkcyjne w zakładzie produkującym systemy dociepleń; Obsługa maszyn zakładowych w tym ładowarki kołowej oraz wózka widłowego; Załadunek i transport odpadów produkcyjnych oraz surowca produkcyjnego; Praca głównie na zewnątrz; Dodatkowe proste prace...
  • Operator ładowarki kołowej w zakładzie produkcyjnym

    4 dni