Praca.pl Praca
Operator linii pakujacej

Praca Operator linii pakujacej najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca operator pakujacej pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik produkcji / Order Picker

    INTERWEL Uitzendgroep   pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Wynagrodzenie: od 400€ netto do 500€ netto za 40h (stawka ta jest już po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia zdrowotnego i podatku) Twój zakres obowiązków Praca na produkcji (pakowanie, stikerowanie, oklejanie i obsługa maszyn) Praca jako magazynier/order picker (zbieranie zamówień,...
  • Magazynier

    Flexcraft Polska Sp. z o.o.   pomorskie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Obowiązki: zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego; kompletowanie zamówień do wysyłki; przyjmowanie reklamacji; Wymagania: znajomość języka angielskiego (komunikatywna) gotowość do pracy w systemie zmianowym; chęć nawiązania współpracy na dłuższy okres – co najmniej 3...
  • Pracownik magazynu

    7 dni
    Obowiązki: praca na produkcji; pakowanie oraz układanie towaru; przygotowywanie oraz zbieranie zamówień; kontrolowanie jakości; Wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B; podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • Pracownik produkcji - pakowanie słodyczy (bez znajomości języka)

    OTTO Work Force   pomorskie     dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową   10 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    8 dni
    Opis stanowiska: Jedna z największych firm zajmujących się pakowaniem słodyczy poszukuje do swojego zespołu pracowników produkcji. Zakres obowiązków: Jako pakowacz będziesz pracować z cukierkami i czekoladą na linii produkcyjnej. Sprawdzisz słodycze pod względem jakości i zapakujesz je...
  • Pakowacz ręczny

    Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni   Gdynia    praca stacjonarna
    3 dni