Praca Ochroniarz Wałbrzych najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Ochroniarz dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Agent Ochrony - Obiekt Przemysłowy

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Osła, k. Bolesławca    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie   28,90 zł brutto/godz.
    7 godz.
    k. Bolesławca (17km) k. Chojnowa (16km) Zakres czynności: ochrona fizyczna mienia; obchody kontrolne; obsługa komputera (monitoring) oraz centrali p.poż; Oczekujemy: znajomości obsługi komputera; dyspozycyjności; niekaralności; zaangażowania; mile widziane: doświadczenie w obsłudze...
  • Strażnik / Strażniczka

    Politechnika Wrocławska   Wrocław    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie Uczelni oraz ochronę mienia. Zakres obowiązków: zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia, wykonywanie obchodów wewnątrz i na zewnątrz budynków Uczelni,...