Praca.pl Praca
mlodszy specjalista mlodsza specjalistka ds bhp

Praca mlodszy specjalista mlodsza specjalistka ds bhp

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. BHP

    Medicover Fitness & Gym   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  część etatu
    3 dni
    Twoje zadania: realizacja procesu zapewnienia bezpiecznego miejsca pracy pracownikom Well Fitness, poprzez przeprowadzanie systematycznych kontroli na stanowiskach pracy oraz realizacja harmonogramu pomiarów czynników szkodliwych i uciążliwych w środowisku pracy; ustalanie okoliczności i...
  • Młodszy Specjalista ds. Jakości, BHP i Środowiska

    KTI Poland S.A.   Płock    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    OPIS STANOWISKA: Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Jakości, BHP i Środowiska w szczególności należeć będzie: Utrzymywanie i rozwój Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001; Tworzenie i aktualizacja...