Praca.pl Praca
Mlodszy specjalista mlodsza specjalista ds wdrozen

Praca Mlodszy specjalista mlodsza specjalista ds wdrozen

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Młodszy Konstruktor

    Hutchinson Poland Sp. z o.o.   Łódź, ul. Niciarniana 49D    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)
    1 dni
    Zakres obowiązków: Sprawdzanie oryginalnej dokumentacji z wymaganiami klienta. Dokonywanie zmian/uproszczeń w rysunkach technicznych. Wykonywanie nowych rysunków 2D. Projektowanie nowych części i narzędzi w 3D. Współpraca z Koordynatorami Projektów i działami technicznymi w zakresie...
  • Młodszy Inżynier Procesu Wdrożeń Produkcyjnych

    Hutchinson Poland Sp. z o.o.   Łódź, ul. Lodowa 80/84    praca stacjonarna
    3 dni
    Opis stanowiska: Wprowadzanie na rynek nowych produktów i opracowywanie technologii produkcyjnych. Poprawa efektywności wykorzystania zasobów. Pomoc techniczna dla zespołu inżynieryjnego w zwiększaniu efektywności produkcji. Zarządzanie dokumentacją techniczną dla nowych produktów....
  • Młodszy Wdrożeniowiec

    Asseco Data Systems S.A.   Gdańsk    praca zdalna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrożenia systemów informatycznych wspomagających prace instytucji finansowych, przygotowanie konfiguracji biznesowej i technicznej, warsztaty z klientami, prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej, prace z systemami bazodanowymi.