Praca Mechanik Zduńska Wola najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Mechanik łódzkie najnowsze oferty pracy

  • Mechanik utrzymania ruchu na elektrowni

    Jww Invest S. A.   łódzkie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Ostrołęka
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Obowiązki: Wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych maszyn na elektrowni, Prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych, Nadzorowanie zgodnego ze standardami stanu technicznego maszyn i urządzeń, Odpowiedzialność za planowanie i kontrolę...
  • Pracownik myjni ciężarowej - detailing

    BAS World   łódzkie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Mile widziane doświadczenie w detailingu lub na myjni ciężarowej;
  • Mechanik samochodów osobowych

    Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi   Łódź    praca stacjonarna
    3 dni
  • Mechanik pojazdów

    Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu   Zapole    praca stacjonarna
    3 dni
  • Mechanik samochodów ciężarowych

    Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach   Skierniewice    praca stacjonarna
    7 dni
  • Pomocnik mechanika

    Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu   Szczawin (pow. zgierski, gm. Zgierz), Szczawin    praca stacjonarna   dziś wygasa
    13 dni